Aktuality z divadélka

Premiéra

Fantastická edukativní výprava i pro ty nejmenší diváky 3+ za osobním poznáním lidského těla.

Interaktivní představení určené pro vzdělání těch nejmenších komediální formou probouzející fantazii. Děj odehrávající se v hlubinách lidského těla provází diváky fantastickou výpravou plícemi, krví, srdcem až k finálnímu souboji imunity se zlou nemocí. To vše zabaleno v pohádkově kabaretním balení.

Mikuláš Divadélka U Zvonu

Návštěva Mikuláše, čerta a anděla je možná domluvit i letos.

Prosíme o e-mail, adresu, telefon do rezervace, a čas kdy je dle Vás ideální naše návštěva a samozřejmě věk dětí.

 Sestavujeme itinerář návštěv a proto je pro nás důležité vědět v kolik hodin je pro Vás ideální čas, abychom vše vhodně naplánovali. Zvládli jsme úspěšně nadílku na zahrádkách, v domech i bytech dle přání rodičů.

Helloween v divadle

premiérový Helloween je za námi. Děkujeme všem za milá slova a jsme rádi, že si to užili i nejmenší návštěvníci divadla a od 18 hodin i starší děti. 

Slavnostní večer se již blíží

Již se to blíží.
Slavnostní večer Divadélka U Zvonu k připomenutí si 30.výročí od založení p. Zdeňkem Fousem. Zábavný program je  podpořený kapelou Dynamit. Těšíme se na Vás.

Vstupné : 300 kč

Premiéra Pandy a Aničky se vydařila

Příběh Aničky a pandy Bublinky, který probouzí i naši fantazii.

Nová výprava a obsazení pod vedením autorů hry Antonína Hegenbarta a Jana Mottla se velmi vydařila.

Přijít prožít nečekaná dobrodružství s Aničkou můžete opět 12.prosince od 16hodin.

Výzva

Nenechte si ujít další komediální šílenost z řady improvizačních představení "Neváhej a Hraj". Tentokrát uvidíte tři herce, kteří se pokusí splnit úkoly od svých kolegů a to hned v několika hereckých disciplínách. Již v pátek 8. října od 20:00 v Kladenském divadélku.

Divadélko v Labyrintu

V pátek 17.9. jsme se podíleli na doprovodném programu k zahájení střediska volného času Labyrint. Nepřálo nám počasí, ale připravené scénky kdy jsme v improvizačních etudách předvedli jazykový kroužek, keramický, sportovní,hudební. Na závěr jsme se rozloučili s písničkou, kterou diváci uslyší v zítřejší pohádce O ošklivé princezně.