Aktuality z divadélka

Poděkování

Vážení divadelní přátelé, děkujeme za Vaši podporu . Nyní je tu čas zaslouženého odpočinku, užijte si krásné léto a pohodovou dovolenou. Těšíme se na Vás opět v září. 

Karanténa

Vážení příznivci našeho Divadélka, z důvodu karantény, musíme bohužel zrušit nedělní plánované představení. 

Přijaté rezervace jsou Vám převedeny. O novém termínu představení, Vás budeme informovat. 

Děkujeme za pochopení. 

O pejskovi a kočičce

V neděli 27.2. jsme odehráli představení pohádku, která nás provází po generace. V novém obsazení jsme bavili plné hlediště. Děkujeme za spontánní zapojení diváků a velký potlesk spokojených diváků. 

Premiéra

Fantastická edukativní výprava i pro ty nejmenší diváky 3+ za osobním poznáním lidského těla.

Interaktivní představení určené pro vzdělání těch nejmenších komediální formou probouzející fantazii. Děj odehrávající se v hlubinách lidského těla provází diváky fantastickou výpravou plícemi, krví, srdcem až k finálnímu souboji imunity se zlou nemocí. To vše zabaleno v pohádkově kabaretním balení.

Mikuláš Divadélka U Zvonu

Návštěva Mikuláše, čerta a anděla je možná domluvit i letos.

Prosíme o e-mail, adresu, telefon do rezervace, a čas kdy je dle Vás ideální naše návštěva a samozřejmě věk dětí.

 Sestavujeme itinerář návštěv a proto je pro nás důležité vědět v kolik hodin je pro Vás ideální čas, abychom vše vhodně naplánovali. Zvládli jsme úspěšně nadílku na zahrádkách, v domech i bytech dle přání rodičů.

Helloween v divadle

premiérový Helloween je za námi. Děkujeme všem za milá slova a jsme rádi, že si to užili i nejmenší návštěvníci divadla a od 18 hodin i starší děti.