Aktuality z divadélka

Sletiště

připravili jsme si pro Vás krásnou, původní pohádku O ošklivé princezně plnou krásných originálních písniček. Přijďte si užít odpoledne plné zábavy. 

Hrajeme na Sletišti od 15:00 hodin

Těšíme se na Vás

Roušky na představení v divadle

Roušky na představení v divadle

Vážení diváci, na základě rozhodnutí vlády ČR, musí mít všichni návštěvníci hromadných akcí v interiéru nasazenou roušku,respirátor, výjimkou jsou nejmenší děti do dvou let věku. Toto nařízení se tak vztahuje i na představení konaná v Divadélku U Zvonu. Žádáme Vás tedy o dodržování tohoto nařízení. Vezměte si prosím svoji nejkrásnější roušku, uděláme si přehlídku o co nejoriginálnější model.

Dobrodružství pandy Bublinky a její kamarádky Aničky 8.11.2020 v 16:00h

Dobrodružství Pandy Bublinky a její kamarádky Aničky

PREMIÉRA VE ZBRUSU NOVÉ VÝPRAVĚ

Vysněný příběh malé holčičky, která po boku své plyšové kamarádky prožívá velké dobrodružství, odhalí pravdu a najde odvahu. Při společném putování snovým světem sní několik fíků a bambusů a dokonce se společně utkají se zlomyslnými piráty.

Jak Pejsek a Kočička slavili Vánoce 20.12. od 14:00 a 16:00h

Tentokrát jsme si pro vás připravili příběhy o Pejskovi a Kočičce v netradiční úpravě. Uvidíte, jak Pejsek a Kočička slavili Vánoce - uklízeli, pekli cukroví a zdobili stromeček. Pohádka je vhodná pro ty úplně nejmenší dětičky, je plná barev a písniček, tak si ji nenechte ujít. My už se na vás těšíme 🙂

O ošklivé princezně 22.11. od 16h

V neděli 22.11.2020 od 16 hodin 

 

Oblíbená muzikálová pohádka o dávné kletbě uvalené na princeznu Lucii.
V den jejích osmnáctých narozenin se vyhlašují námluvy a do království přijíždějí tři princi…
Kdo se stane novým králem? A dokáže někdo z nich uvidět její krásu, kterou má ukrytou v srdci a zlomit kletbu? To vše se dovíte v této nádherné hudební pohádce Divadélka U Zvonu plné originálních písniček.

 

Dýňoknír 25.10.2020 od 16:00

Příběh o málé holčičce Horymíře a jejím strýčkovi Herbertovi, ve kterém musí oba spojit síly, aby porazili protivné zlo.

„Slečno Horymíro, zde sedící pán je váš strýc Herbert a vy tu s ním odteď budete bydlet.“

Duhová naděje 11.10.2020

Duhová naděje, to je naše nejbarevnější pohádka, plná krásných původních písniček.

Putování za záchranou barevného světa, kde se ztratila Růžová - naděje. Podaří se ostatním barvám posbírat všechny talismany a donést je včas na Křišťálovou horu?

To se dozvíte neděli v 11. října v 16h. 

 

rezervace@divadelkouzvonu.cz

Popletené koťátko 27.9.2020 od 16h

Příběh o malém roztomilém koťátku, které jaksi zapomnělo, jak dělají kočičky. Přesto, že ostatní zvířátka se snaží pomoci, koťátko čeká dlouhá cesta k vysněné misce mlíčka.
Čekají vás roztomilé písničky a kostýmy. Přijďte se podívat, jak to všechno dopadne.

Režie: Ludmila Hájková & Michaela Tomková
Scénář: Jan Mottl
Hudba a texty: Tomáš Time Hanzlík & Jan Mottl

 

Dny města s Divadélkem U Zvonu

Těšíme se na Vás v areálu zámecké zahrady, na děti bude čekat plno zábavy.  Pod stromy na Vás bude čekat překvapení. Užijte si s námi krásný den.

Začínáme v 11 hodin :)

Michalovy Hory

V letošním roce se konalo herecké soustředění na nádherné faře Michalovy Hory. Naši herci měli prostor na sobě dále pracovat pod vedením našich úžasných režisérů Dominiky Šťastné, Lůdi Hájkové, Hegymu , Evče Vrbové a její neúnavné pomocnici Míše Timkové. Čekal na ně pestrý program od improvizačních her, po celotýdenní hru ve jménu Horor, pohybová průprava, zkoušky chystané premiéry,která se bude jistě velmi líbit.