Sbírka na pomoc Radce

Sbírka na pomoc Radce

Sbírka na pomoc bývalé člence našeho amatérského divadelního souboru Radce, která se ocitla v tíživé životní situaci po tragické smrti svého manžela. Zůstala se čtyřmi dětmi na vše sama.

Opustili všechno a začali žít svůj sen v malém domku v malebné vesničce na Moravě, Radka se svým milujícím manželem Davidem a jejich čtyři děti Kuba, Honza, Jáchym a Nanynka. Krásný malý domek se zdál být ideální, jenže… Po nastěhování začaly vyplývat na povrch nepříjemné skutečnosti. Z domku se vyklubal nedostavěný příbytek plný nenadálých překvapení, v kterém se nedalo bydlet. A tak si David vzal na domek hypotéku s plánem začít vše opravovat. Jenže tady sen skončil.

Osud si s nimi krutě zahrál, když se jednoho dne vraceli autem domů, došlo k tragické nehodě a David na místě zemřel.
Radka zůstala na všechno sama. Hypotéka, kterou měli Davidovi schválit na opravy spadla do dědického řízení a Radka zůstala bez prostředků, bez střechy nad hlavou. Obec se nad nimi smilovala a poskytla jim jednu místnost, kterou mohli obývat.

Nyní se Radka snaží dát svůj vysněný domeček do pořádku, je silná, je tu pro své děti.

A jaká Radka je? Je to energická žena, plná života i přes všechny životní útrapy žije nadějí. Má spoustu koníčků - zpívá ve sboru a byla několik let členkou našeho souboru Divadélko U Zvonu, kam posléze přivedla i své dva syny Jakuba a Honzu.


POKUD MŮŽETE, PŘISPĚJTE DĚKUJEME!

Radka má zřízený TRANSPARENTNÍ ÚČET 227283607/0600 u MONETA Money Bank


V případě, že budete chtít na své příspěvky vystavit darovací smlouvu, stačí se s námi spojit na e-mailu info@divadelkouzvonu.cz, a napsat údaje, důležité pro darovací smlouvu: název, adresu, IČO, číslo účtu a také částku.

Fotogalerie